Автор admin on Сентябрь 24, 2018 in Статьи

Порядок надання щорічних відпусток, за яким щорічні основна та додаткові відпустки надаються працівникові з таким розрахунком, щоб вони були використані, як правило, до закінчення робочого року, визначені Ст. 10 Закону України «Про відпустки».

Щодо черговості надання відпусток, то вона визначається згідно з графіком, який затверджуються власником чи іншим уповноваженим на представництво трудовим колективом органом, і доводиться до відома всіх працівників. У процесі складанні графіку враховуються інтереси підприємства та особисті інтереси працівників.

Чи можна не надавати  відпустку працівнику?

Ненадання щорічних відпусток повної тривалості протягом двох років підряд, а також ненадання їх протягом робочого року особам віком до вісімнадцяти років та працівникам, які мають право на щорічні додаткові відпустки за роботу із шкідливими і важкими умовами чи з особливим характером праці забороняється ст. 11 Закону України «Про відпустки»

Що з терміном давності? Законодавством не передбачено терміну давності, після якого втрачається право працівника на щорічну відпустку.

Якщо працівник звільняється, не використавши відпустку за один або декілька років. У випадку звільнення (з будь-яких причин) працівнику має бути виплачено компенсацію за всі невикористані дні відпустки згідно зі ст. 24 Закону України «Про відпустки».

Висновки. Працівник, який з певних причин не скористався правом на щорічну відпустку за минулий рік або за кілька попередніх років, має право використати її.

 

 

 

Оставить комментарий